Monika Rudnicka

Monika Rudnicka

Kim jestem?

Jestem kobietą. Cała reszta to role w które wchodzę – na dłużej lub krócej… Jestem więc partnerką, córką i siostrą, przyjaciółką, koleżanką, poznanianką, joginką, pasjonatką górskich wędrówek. Zawodowo jestem ekspertką HR, trenerką kompetencji miękkich, coachem i facylitatorką. 

Jestem sobą, niezależnie od miejsca zamieszkania i podejmowanych działań. Mocno się tej deklaracji trzymam!

Niezmiennie jednak jestem ciekawa świata, ludzi i życia.

Kluczowe wartości

Staram się kierować następującymi wartościami:

  • zaufanie 

  • autentyczność

  • relacje

Doświadczenie zawodowe

Pracuję jako HR Business Partner oraz People Partner w dynamicznie rozwijającej się firmie IT gdzie realizuję projekty HR w podległym obszarze. Mam doświadczenie pracy w dużej, kilkutysięcznej firmie, w agencji rekrutacyjnej, w firmie post sturtup’owej i organizacjach pozarządowych. Jestem praktykiem HR, a podstawą mojej pracy jest analityczne podejście do tematu, umiejętność rozpoznawania sytuacji dysfunkcyjnych i poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Dbam by cele biznesowe znalazły swoje przełożenie w pracy operacyjnej liderów i ich zespołów. Nie wprowadzam sztucznych i korporacyjnych rozwiązań, za to słucham organizacji i dopasowuję rozwiązanie do jej potrzeb. Zajmuję się też rozwojem pracowników – prowadzę coachingi menedżerskie, zarządzam projektami HR i moderuję spotkania warsztatowe. Lubię być blisko ludzi.

Jestem przekonana, że HR jakiego dziś potrzebujemy to przejście od znanego nam Human Resources do szerszego Human Relations.